CoinDeal, Giełda kryptowalut — Kwiecień 18, 2018 at 18:55

Głosowanie w CoinDeal nad wprowadzeniem kolejnych kryptowalut

by

Udałosię wprowadzić nowe kryptowaluty do CoinDeal w dość krótkim czasie.

Od dzisiaj możesz wymienić pięć kryptowalut, które wygrały drugie głosowanie, a są to:

  • FuturoCoin (FTO)
  • Infinity Economics (XIN)
  • DraftCoin (DFT)
  • DeepOnion (ONION)
  • StrongHands (SHND)

Trzecie głosowanie właśnie się odbywa a udział w nim biorą wyłącznie zweryfikowanych użytkowników. Dodano jeszcze jeden warunek, aby nowa kryptowaluta pojawiła się na platformie CoinDeal – nie tylko musi przyjąć jedno z pięciu najwyższych miejsc w głosowaniu, ale musi mieć co najmniej 1000 głosów.

Jeśli istnieje krypto, które chciałbyś zobaczyć na CoinDeal – zaproś znajomych, zagłosuj razem!

Do czasu tego głosowania pozostało już tylko sześć dni. Przypominamy, że każdy zweryfikowany użytkownik ma 5 głosów dziennie, każdy dla innej krypto-waluty.Strona internetowa Kopalnia-Polska.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych

Głosowanie w CoinDeal nad wprowadzeniem kolejnych kryptowalut
4.2 (83.81%) 21 votes

BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa Kopalnia-Polska.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Comments are closed.

error: Treść zabezpieczona