BitBay, Giełda kryptowalut — Marzec 29, 2018 at 18:59

Giełda BitBay w okresie wielkanocnym

by

Informujemy, że w związku ze Świętami Wielkanocnymi w dniu 31 marca (sobota) infolinia BitBay będzie czynna 8:00-16:00.

Natomiast w dniach 1-2 kwietnia zarówno infolinia jak i czat będą nieczynne. Kontakt z supportem dostępny będzie drogą mailową – na wszystkie zgłoszenia będziemy odpowiadać na bieżąco.

W dniach 31 marca – 2 kwietnia ekspresowe wpłaty Poczty Polskiej nie będą wykonywane. W dniach wolnych od pracy banki nie wykonują sesji przychodzących i wychodzących, w związku z czym wpłaty i wypłaty przelewami bankowymi w dniu 2 kwietnia nie będą realizowane. Wypłaty z bankomatów i transakcje kryptowalutowe będą działać bez zmian.

Giełda BitBay w okresie wielkanocnym

Jednocześnie wszystkim naszym Klientom oraz Partnerom składamy życzenia spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz samych pomyślnych transakcji na giełdzie BitBay.

Informacja BitBay

Giełda BitBay w okresie wielkanocnym
4.4 (87.62%) 21 votes

Polska Koplania Kryptowalut Independet Enterprise BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa Kopalnia-Polska.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Comments are closed.