Diamond Certainty, Pozostałe — Październik 16, 2018 at 21:19

Czym jest “Diamond Certainty”?

by

Diamond Certainty to produkt, który pozwala kupować najwyższej jakości i certyfikowane diamenty i biżuterię diamentową przez praktycznie każdego, ponieważ cena diamentu jest stopniowo spłacana w postaci miesięcznych depozytów.

Czy Twój dochód jest wystarczający – Pewność diamentu?

Porozmawiajmy o Twoim zwykłym miesiącu, idziesz do pracy, kupujesz artykuły spożywcze, płacisz rachunki, płacisz szkole i przedszkolom, wychodzisz z mężem na kolację dwa razy w tygodniu, kupujesz ubrania …
Porozmawiajmy o Twoim zwykłym miesiącu, idziesz do pracy, kupujesz artykuły spożywcze, płacisz rachunki, płacisz szkole i przedszkolom, wychodzisz z mężem na kolację dwa razy w tygodniu, kupujesz ubrania.
Ale twoja pensja już wydała. Termin wypłaty nie jest bardzo krótki, a twoje oszczędności nie istnieją.

Co robisz?

 • Weźmiesz pożyczkę?
 • Sprzedasz coś na Ebay czy OLX?
 • Poprosisz rodziców o pomoc?
 • Nic nie zrobisz i poczekasz na wypłatę?

Nie musisz tego robić, upokorzyć siebie i czekać tak dużo czasu, ponieważ stworzyliśmy program “Digital Diamond Certainty”.

Najważniejsze jest to, że możesz zdecydować o miesięcznej wpłacie rozpoczętej już od 60 USD. Ale jeśli zechcesz przeznaczyć na to więcej, możesz pomnożyć wkład i wystartować od 120, 180, 240 albo 600 nawet do 6 000 USD.

Wszystko zależy od Ciebie.

Za wpłacone pieniądze możesz w każdej chwili wybrać i odebrać dowolny, diamentowy produkt z naszego sklepu, z naszego salonu, z naszej oferty… Jeśli wybierzesz coś droższego, wykorzystasz zaoszczędzone pieniądze jako kredyt i zapłacisz tylko za saldo. Dodatkowo, co miesiąc dodajemy 10% bonusu od biżuterii do już zaoszczędzonych przez Ciebie pieniędzy.

Jeśli będziesz chciał, możesz pieniądze oszczędzać dalej. Jeżeli będziesz robił regularne wpłaty co miesiąc, będziesz częścią naszego programu lojalnościowego, który zapewni Ci udział w naszym zysku. Oznacza to, że ​​będziesz miał specjalną Premię Lojalnościową, która miesięcznie stopniowo będzie się zwiększała do 10 razy.

Jeśli wpłacisz co miesiąc 60 USD, Twoja Premia Lojalnościowa wyniesie do 600 USD. Jeśli zapłacisz 120, 180, 240 czy 600 USD, Twoja Premia Lojalnościowa wyniesie do 1 200, 1 800, 2 400, 6 000 000 USD miesięcznie. Wszystkie szczegóły możesz znaleźć na naszej stronie internetowej – jak to działa, w jaki sposób funkcjonuje formuła do obliczania Premii Lojalnościowej Diamond Certainty.

Jeśli będziesz aktywny, Twoja Premia Lojalnościowa będzie rosła znacznie szybciej, a Ty będziesz miał premię za każde polecenie w wysokości 5% miesięcznie od każdego klienta osobistego lub zdobytego za pomocą internetu. Ta liczba jest nieograniczona. To czy będziesz miał tylko trzech klientów lub dziesiątki albo setki – zależy tylko od Ciebie.

 

Jak uzyskać pasywny dochód z programu Diamond Certainty

Zapisując Diamentową pewność, Twoim głównym celem jest zaoszczędzenie pieniędzy, aby kupić klejnot diamentowy lub diamentowy (jeden lub więcej) w celu zaoszczędzenia na przyszłość i dokonania dobrej inwestycji.

Ale program ma bardzo przyjemny “efekt uboczny”. Jeśli udostępniasz informacje o firmie Diamond Certainty rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom, i jeśli przekonujesz niektórych z nich do zarejestrowania się pod Twoim imieniem (jest to prosty link z przypisanym do niego identyfikatorem konta), zaczynasz otrzymywać małe części ich płatności na twoje konto.

Krok po kroku, bez większego wysiłku lub prawie bez wysiłku, budujesz pod swoim dachem strukturę płacąc klientom Diamond Certainty. Z każdej z ich płatności (miesiąc po miesiącu) otrzymujesz prowizję. Z biegiem czasu rośnie wraz ze wzrostem struktury.

Nie musisz za to pracować. Po prostu dziel się i rozmawiaj z przyjaciółmi, a pieniądze regularnie pojawiają się na Twojej drodze.

 

Jak uczynić z Diamond Certainty poważny biznes – inwestycja w diamenty

Posiadanie pasywnego dochodu poprzez uczestnictwo w programie Diamond Certainty Program jest całkowicie możliwe, ale co z możliwością skalowania go jako rzeczywistego i naprawdę dochodowego biznesu?

Z pewnością możesz to zrobić. Ale musisz być bardziej aktywny. Mijasz nasze szkolenia, konsultujesz się z naszymi ekspertami, inwestujesz czas w marketing i komunikację, organizujesz swoje działania, takie jak biznes, a nie hobby.
Wysiłki te na pewno się zwrócą. Twój dochód wzrośnie, będziesz mógł stworzyć strukturę, zespół, który działa zarówno na ich sukces, jak i na ciebie.

Nazywamy to Aktywną Drogą, a nasz zespół jest tutaj, aby pomóc, konsultować, asystować i udzielać szkoleń i warsztatów, aby pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe, które spełnią twoje marzenia.

Możesz po prostu kupić diamentowy klejnot lub zostać naszym partnerem.
To zależy od Ciebie. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w Program Diamond Certainty.

 

Dlaczego warto wybrać sieciowy model biznesowy – zarabianie na diamentach?

Wybraliśmy model sieciowy rozprzestrzeniania na całym
świecie na temat naszej biżuterii, ponieważ jest kilka przyczyn,
które pomogą Ci osiągnąć życie swoich marzeń.

Niektóre z tych powodów to:

 • Mała ilość ryzyka: istnieje pewne ryzyko związane z odziedziczeniem, gdy stajesz się” zwykłym “przedsiębiorcą.
 • Pozostały dochód: biznes sieciowy daje możliwość czerpania dochodów rezydualnych i zarabiania co miesiąc, jako dochodu pobocznego.
  Potencjał dochodowy: Nie ma ograniczenia, ile pieniędzy można wygenerować.
 • Brak pracowników do wynajęcia: Zdecydowanie jest to wyraźna przewaga nad tradycyjnymi firmami.
 • Brak inwentarza: brak konieczności inwentaryzacji produktów sprawi, że Twoja firma będzie bardziej elastyczna w stosunku do wszelkich warunków rynkowych.
 • Niskie koszty operacyjne: model marketingu sieciowego umożliwia prowadzenie działalności po niskich kosztach w porównaniu do dowolnego innego modelu biznesowego.

 

Jak sprawić, by Twoja Diamentowa Pewność zakończyła się sukcesem?

Kiedy zarejestrujesz program, pomożemy Ci na wiele sposobów. Oto podstawowe etapy lub kroki, które przyczynią się do Twojego sukcesu i pomogą Ci szybciej osiągnąć Twoje cele:

Orientacja

1. Poznaj swój produkt – czym się dzielisz (i sprzedajesz).
2. Poznaj swoje narzędzia – czego możesz użyć?
3. Znaj swoją grupę docelową – z kim zamierzasz się komunikować?

Platforma

Warto przeanalizować kontakty, ustawić listę potencjalnych klientów i przygotować bazę danych z informacjami dla każdego z nich.
Pomoże w przygotowaniu strony internetowej, obecności w mediach społecznościowych i liście e-mailowej

Komunikacja

Zaczynasz się dzielić i informować o programie Diamond Certainty oraz jego funkcjach i zaletach.

Budowanie struktury

Ponieważ wiele osób rejestruje się pod Twoim kontem, twoja struktura sieci rośnie i zaczyna przynosić stale rosnące dochody. Buduj dalej. Nie traćcie tempa.

Mentorship

Komunikuj się z ludźmi z twojej sieci i pomóż im osiągnąć sukces. Przyczyni się to również do Twojego sukcesu.

Wypłukać i powtórzyć

Kontynuuj robienie etapów 3, 4 i 5 i utrzymuj swoją platformę (etap 2). To przyniesie rezultaty. Znaczący. Wymierny. Zmieniający życie.

Rozpocznij swoją wymarzoną działalność i zarób znaczną część (lub główny) dochód już dziś.
Zarejestruj się teraz w programie Diamond Certainty Program.

artykuł promocyjny

Czym jest “Diamond Certainty”?
3.6 (71.11%) 27 votes

BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa Kopalnia-Polska.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Comments are closed.

error: Treść zabezpieczona